Menu

Nietypowe miejsca piłkarskich newsówJeśli jesteś kibicem, który lubi mieć najświeższe informacje na temat drużyn czy lig, którymi się interesujesz, warto sprawdzać nie tylko informacje na wiodących serwisach sportowych.

Z reguły kibice pozyskują informacje z kilku najważniejszych internetowych stron sportowych. Znajdują się tam czasami informacje publicystyczne, ale głównie wyniki, tabele, terminarze czy klasyfikacje strzelców. Tymczasem są jeszcze inne miejsca, w których można znaleźć informacje i to często najbardziej szczegółowe. Są one tam również najszybciej. Tym miejscem jest np… forum bukmacherskie. Zajmujący się zawodowo obstawianiem meczów od razu wiedzą o kontuzjach, chorobach czy innych zawirowaniach w drużynach.

Większość kibiców ogranicza się bowiem do wpisywania w google hasła „piłka nożna newsy”, które prowadzi wyłącznie do serwisów informacyjnych. Czasami w ten sposób trafi się na dobrze wypozycjonowanego bloga. To jednak tylko jedno ze źródeł informacji, w dodatku bardzo subiektywne. Na forach bukmacherskich jest dużo więcej osób, które wymieniają się informacjami, spostrzeżeniami i strategiami. Pozwoli to z pewnością poznać inną stronę piłki nożnej i spojrzeć na ten sport z drugiej strony.

Oczywiście warto wchodzić na strony tematyczne i prowadzone w innych językach. Liga niemiecka przedstawiana jest w Polsce bowiem tylko przez pryzmat Bayernu Monachium i Borussi Dortmund. Liga angielska to raptem kilka wiodących zespołów, a hiszpańska to dla dziennikarzy głównie FC Barcelona i Real Madryt. Na stronach obcojęzycznych poznać można dużo więcej niuansów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *