Menu

Hotel Talaria – SPA w okolicy WarszawyZabiegi SPA cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród Pań. W codziennym zgiełku, w czasie pracy, w natłoku obowiązków, niestety łatwo zapmnieć o sobie. Warto jednak przeznaczyć chwilę dla swojego zdrowia oraz samopoczucia i pomyśleć o zabiegach SPA w okolicy Warszawy.

Talaria Hotel SPA niedaleko Warszawy w Trojanowie daje możliwość wypoczynku i regeneracji mieszkańcom Warszawy, okolic stolicy, mieszkańcom Mazowsza i Lubelszczyzny oraz innych regionów Polski. Nasz obiekt znajduje się w zabytkowym pałacu, pośród ogromnego parku pałacowego. Dzięki temu oferujemy najwyższej jakości zabiegi SPA w elegenckim budynku, pośród przyrody. Czy można chcieć czegoś więcej?

Hotel Talaria pod Warszawą – MySPA

Nasze SPA w okolicy Warszawy to 1000 m2 powierzchni stworzone dla przyjemności, aktywności, relaksu, a także dla kondycji, zdrowia oraz urody. Wellness & MySPA w Talaria Resort & SPA również inspiruje i zachęca do kontynuacji zdrowego stylu życia w domu. Na MySPA skłąda się 12 gabinetów oraz indywidualne zabiegi dla urody, zdrowia i kondycji. Dopasowujemy je do osobistych upodobań każdego z naszych Gości. Składa się na nią także Strefa Wellness, w której skłąd wchodzą m.in.: basen, jacuzzi, zmysłowe sauny perłowy hammam, ziołowy domek, sala cardio, wypoczywalnia i zewnętrzny park relaksu oraz aktywności. Dla naszych Gości dostępny jest również tygodniowy program wykładów, prezentacji oraz aktywności – to wszystko ma być indywidualną inspiracją dla Twojego zdrowego stylu życia.

Hotel Talaria SPA w okolicy Warszawy – Strefa Wellness

Na naszą Strefę Wellness składają się:

  • basen o wymiarach 11 m x 4 m oraz 1,30 m głębokości, posiada przeciwprąd i podwodną muzykę;
  • jacuzzi o wymiarach 2,5 m x 6 m;
  • strefa relaksu z niezapomnianym widokiem na ogród i fontannę;
  • hammam posiada łaźnię parową, strefę peelingu solnego, strefą oczyszczania i strefę wypoczywania;
  • zespół saun: strefa dla zmysłów z sauną kamienną, chłodząca drogą zmysłów, sauna infrared oraz misy kąpieli Kneippa;
  • domek ziołowy: aromatyczna strefa wypoczynku, wspaniała inhalacja i relaks dla kręgosłupa i zdrowia z sienną parówką 40 stopni.

Talaria Hotel z basenem pod Warszawą – strefa SPA

Strefa SPA posiada 12 gabinetów dla urody, kondycji ciała i twarzy m.in.:

  • Soft Pack – okłady na ciało w wannie, gdzie można można unosić się na wodzie;
  • Quarz – łóżko do masaży na ciepłym piasku;
  • Strefa hammam;

Hotel Talaria SPA w okolicy Warszawy – strefa aktywności

Trzecią strefą jest strefa aktywności. W jej skład wchodzą m.in: sala cardio, zewnętrzna ruska bania i stół bilardowy. Możesz także wypocząć w naszym 25-hektarowym kompleksie pałacowo-parkowym, gdzie znajdują się m.in.: 3 stawy; Rybaczówka – miejsce biesiadne wyposażone w piec chlebowy, miejsce na ognisko oraz letnia altana.

Hotel SPA w okolicy Warszawy – doskonała lokalizacja

Hotel spa z basenem pod Warszawą zarezerwujesz na Talaria.pl. Nasz obiekt znajnuje się pod Warszawą, w Trojanowie w woj. mazowieckim przy wąznej trasie ekspresowej S17, łączącej Warszawę z Lublinem oraz Zamościem (niedaleko granicy państwa) oraz innymi regionami w Polsce. Oto odległości z naszego Hotelu Talaria: Garwolin – siedziba powiatu – około 30 km, Warszawa 93 km, Lotnisko Chopina  100 km, a Lublin 78 km.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *